Новини » Економіка 8 лютого, 2019, 16:15
Благодійний Фонд Вадима Новинського у 2018 році профінансував проекти на 195 млн грн
<nbsp;>

Міжнародний благодійний фонд (МБФ) на честь Покрови Пресвятої Богородиці у 2018 році спрямував на гуманітарні та благодійні проекти понад 195,5 млн грн.

Про це повідомляє офіційний сайт Фонду.

У МБФ Новинського наголошують, що торік за фінансової підтримки Фонду реалізовувалися благодійні проекти в галузі історико-культурної спадщини, сфері охорони здоров’я, захисту материнства, дитинства та сім’ї. Фонд також став співорганізатором фестивалів, конференцій, конкурсів та інших заходів.

Також зазначається, що одним із напрямів діяльності Фонду є підтримання притулку для дітей-сиріт при Вознесенському Бачинському чоловічому монастирі. Там живуть і виховуються понад 400 дітей-сиріт, серед яких діти з інвалідністю та важкими захворюваннями, зокрема ВІЛ-інфіковані. Цьому проекту більш ніж три роки, і Фонд Новинського щомісяця виділяє допомогу на утримання притулку. У 2018 році вона становила понад 16 млн грн.

Протягом багатьох років Фонд є співорганізатором щорічного міжнародного фестивалю православного кіно «Покров». У 2018 на його проведення цьогоріч фондом було виділено 1,5 млн грн.

Як йдеться у повідомленні, бюджет БФ Вадима Новинського в галузі охорони здоров’я у 2018 році також збільшився і становить понад 18 млн грн. Цього року продовжилася реалізація всеукраїнської програми «Допоможи серцю битися», у межах якої 59 дітей із вродженими вадами серця отримали кардіохірургічне лікування в Інституті Серця МОЗ України. Також фонд підтримав проект Інституту Серця «Виїзні бригади», завдяки якому в багатьох областях України були проведені заходи щодо попередньої діагностики кардіологічних захворювань у дітей. Всього бюджет за програмою у 2018 році становив понад 9,5 млн грн.

Відповідно до прес-релізу, значно розширилася у 2018 році програма з реабілітації дітей та молодих людей із діагнозом ДЦП та органічними ураженнями нервової системи, що реалізується на базі Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна. Так, у 2018 році курс реабілітації пройшли понад 100 осіб з усієї України. А у 2019 році програма реабілітації ДЦП і уражень нервової системи буде розширена. Фонд планує допомогти вже 250 пацієнтам.

Також повідомляється, що минулого року Фонд традиційно підтримував численні конкурси, конференції та фестивалі регіонального значення, як-от «Острів Різдва» в Херсоні, «OrthoFest», а також інші заходи, ініціатором яких, зокрема, виступив волонтерський рух православної молоді України «Молодість не байдужа». Серед проектів цієї організації – підтримка дитячих спецзакладів та установ закритого типу (спеціалізований санаторій «Барвінок», Ладижинський будинок-інтернат, Бердичівська школа-інтернат, Старобасанська загальноосвітня школа-інтернат, школа глухих дітей та ін.), хоспісів і будинків для літніх людей (Будинок ветеранів на Лісовому масиві), онкологічних лікарень. Цього року допомога в цьому напрямі становила понад 4 млн грн.

У МБФ Новинського заявили, що в межах цільової програми «Культурна спадщина» у 2018 році продовжилася традиційна робота з відродження та підтримки вітчизняних культурних і православних пам’яток. Зокрема, були профінансовані заходи з будівництва, реставрації та збереження більш ніж 50 архітектурних об’єктів релігійного призначення на суму понад 38 млн грн.

Один із масштабних проектів програми «Культурна спадщина» – відтворення храму на честь Святої Трійці на Троїцькій площі в Києві, об’єкта з трьохсотрічною історією, який був на цьому місці до 1931 р. Фінансування робіт із відновлення святині у 2018 році становило 89,4 млн грн.

Довідка.

Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці створений 2008 року з ініціативи бізнесмена Вадима Новинського.

Діяльність фонду спрямована на виховання майбутнього покоління на принципах православної віри, зміцнення сім’ї та підвищення значущості сімейних цінностей у суспільстві, а також збереження культурної та історичної спадщини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:19 :53