Новини » Політика 7 лютого, 2019, 15:46
Зеленський не орієнтується в політичному і економічному житті України, – представник VoxCheck
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський дуже поверхнево знає політичну і економічну систему України. Розпочавши політичну кар’єру, він не має права на помилки у фактах і даних.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник редактора VoxCheck Максим Скубенко.

«У наступному рейтингу ми аналізуватимемо всіх кандидатів: топ-політиків і тих, хто має менші рейтинги», – говорить Максим Скубенко.

Заступник редактора VoxCheck запевняє, що у наступному аналізі кандидатів особлива увага буде надана Володимиру Зеленському.

«Зеленський вже почав свою політичну кар’єру. Вкінці грудня дав перше політичне інтерв’ю Гордону. Він говорив про МВФ, закордонних партнерів, але сказав всього лиш раз правду», – зазначає Максим Скубенко.

Заступник редактора VoxCheck наголошує: Зеленський не орієнтується в політичному і економічному житті України.

«Яскравим прикладом маніпуляції є його вислів щодо вступу до НАТО. Мовляв, давайте попросимо в Канади договір про озброєння. Насправді, такий документ давно укладено. До того ж не лише з Канадою, а й Польщею.  Виходить, Зеленський про це ще не знав. Надіюся, що ці факти вже йому відомі, адже рейтинг у нього доволі високий», – каже Максим Скубенко.

Володимир Зеленський дуже поверхнево знає систему України, переконує заступник редактора VoxCheck.

«Високі рейтинги Зеленського і вплив на людей не дозволяють помилятися. Він не має права доводити неправдиві факти», – додає Максим Скубенко.

До слова, нагадаємо, нещодавно ЦВК зареєструвала Петра Порошенка кандидатом у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 21:52 :25