Новини » Політика 7 лютого, 2019, 22:05
Юринець «везе» НАТО до Львова
ZIK
ZIK

Оксана Юринець заявила, що в червні у Львові відбудеться Міжпарламентська рада, участь у якій має взяти і президент Парламентської асамблеї НАТО Маделін Мун.

Про це народний депутат України від БПП Оксана Юринець заявила в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Гостя програми заявила, що нинішня коаліція домоглася того, що Міжпарламентська рада відбудеться у Львові.

«З 23 по 25 червня У Львові буде відбуватися засідання політичного комітету. Там буде присутня і президент Парламентської асамблеї НАТО Маделін Мун.

Ми побачимо, як на Львівському полігоні відбуваються спільні тренування наших військових із військовими НАТО. Також ми побачимо, як в Академії сухопутних військ за новими стандартами навчаються наші військові. Піхотинці, артилеристи, танкісти та сапери вчаться спільної тактики бою», – розповіла народна депутатка.

Оксана Юринець зауважила, що сьогодні Україні важливо співпрацювати з іншими парламентами, які в майбутньому будуть голосувати за вступ України до НАТО.

«Нам потрібно співпрацювати з ними і тим самим показувати, що Україна готується до цього вступу. Також хочу зауважити, що ми сьогодні йдемо тими кроками, які ще жодній країні не вдавалися. І тільки через те, що ми маємо великий біль – анексовані території, захоплений Крим і війну на Сході. Але ці речі роблять нас більш рішучими», – підкреслила пані Юринець.

Гостя програми також додала, що ті кроки, які зараз робить Україна для зближення з НАТО, є історичними.

«Їх ніхто не може собі прив’язати. Якщо хтось щось робить і просто хоче отримати з цього політичні дивіденди – цього просто не буде. Це має бути з вірою. Національний інтерес української держави має бути пріоритетом», – підсумувала Оксана Юринець.

Нагадаємо, сьогодні, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО.

За проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) № 9037 під час ранкового засідання Верховної Ради проголосували 334 обранці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:58 :59