Новини » Політика 7 лютого, 2019, 13:24
Яценюк до НАТО: Допоможіть Україні боронити себе і кожного члена Альянсу
ZIK
ZIK

У порядок денний парламенту внесли постанову про офіційне звернення до держав-членів НАТО з тим, щоб воля України про євроатлантичну інтеграцію отримала зворотну реакцію. Парламент просить покроковий план дій або інший прискорений механізм, щоб Україна оперативно могла набути членства.

Про це під час трансляції кулуарів парламенту в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк.

Він наголосив: десять років тому промосковські сили блокували парламент із гаслами «НАТО – ні!». Та сьогодні ВР нарешті виразила волю українського народу, яку ще тоді було оприлюднено у спільному листі до НАТО.

«Сказали: Україна буде членом ЄС та НАТО. Тому ніколи не здавайся, якщо віриш в Україну. Так, це був довгий шлях, однак він ще не пройдений», – підкреслив Яценюк.

Тому, за його словами, у порядок денний парламенту була внесена постанова про офіційне звернення до держав-членів НАТО, безпосередньо національних урядів з тим, щоб воля України про членство в НАТО отримала зворотну реакцію.

«Нам необхідний план дій щодо членства в Альянсі або інший прискорений механізм з боку НАТО із покроковим планом про те, як Україна швидко і оперативно набуде членство», – підкреслив глава «Народного фронту».

Він наголосив: сьогодні Україна захищає кордони НАТО. Альянс у безпеці, в тому числі, завдяки українській армії і ЗСУ.

«Відповідь на безпеку України та Європи лежить тільки в одній площині – Україна член НАТО. Дорогі наші друзі з НАТО, не бійтеся Росії при ухвалені цього історичного рішення. Вона представляє загрозу як для України, так і для кожного з вас. Ми боронимо вас, тепер допоможіть Україні боронити і себе, і кожного з 30 членів-країн Альянсу», – резюмував Арсеній Яценюк.

Як повідомлялось, сьогодні Верховна Рада підтримала внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. За таке рішення проголосували 334 депутати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 22:23 :29