Новини » Політика 7 лютого, 2019, 21:46
Визволення Криму та ОРДЛО: Наливайченко розповів, що змінить членство в НАТО
ZIK
ZIK

Українській армії потрібне нове озброєння, а військовим – сучасний тренінг, щоб вони, отримавши більше досвіду, менше ризикували життям. І НАТО може надати нам таку підтримку за певних умов.

На цьому наголосив екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Гість програми підкреслив, що НАТО потрібно Україні, передусім, для того, щоб бути в системі колективної безпеки та протидіяти зовнішній агресії Російської Федерації.

«Якби Україна вже була членом НАТО, то мала б набагато більше перспектив якнайшвидшої деокупації, виведення військ агресора та їхніх спецслужб із Донецької й Луганської областей, а також Криму.

Я пам’ятаю, з чого починалася російська агресія, і щоб провести успішну деокупацію українських територій вже сьогодні, потрібно виконати головні завдання. Перше – посилити Збройні сили України, друге – створити Добровольчу українську армію, й останнє – запровадити нову дієву міжнародну угоду з деокупації країни», – заначив Валентин Наливайченко.

Він також зауважив, що гроші на посилення української армії планує залучати з боку США та міжнародних партнерів.

«Із американськими партнерами ми обговорюємо пропозицію на щорічну підтримку української армії розміром 500 мільйонів доларів. Але коли такі ініціативи голосують в Конгресі США, то фінансування скорочується в 2 рази. Причина – тотальна корупція у найвищих ешелонах української влади.

Справа навіть не в сумі, а в можливості домовитися з міжнародними партнерами про підтримку. Відтак, основна вимога до України – не бути корумпованою, і не дозволяти розкрадати гроші, надані міжнародними партнерами», – наголосив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:24 :11