Новини » Регіони 7 лютого, 2019, 12:18
Уряд виділив додаткове фінансування на ремонт доріг державного значення на Закарпатті
Ями на дорозі. Фото: ZIK
Ями на дорозі. Фото: ZIK

6 лютого Кабінет міністрів України на своєму засіданні розглянув звернення Закарпатської облдержадміністрації про крайню необхідність виділення коштів на ремонт доріг державного значення, які перебувають у катастрофічному стані й місцями нагадують танкодром.

«Уряд, хоч і не повністю,  задовольнив потребу в коштах, але виділив додаткове фінансування для Закарпаття, – наголошує  голова ОДА Геннадій Москаль. – Ремонт доріг почнеться після проведення тендерних процедур, як тільки дозволять погодні умови.

Додаткові кошти виділені в тому числі й на міст через р.Теребля в смт Буштино Тячівського району, що на автодорозі «Мукачево – Рогатин». Старий міст уже понад десят років перебуває в аварійному стані, на добудову нового мосту, який почали зводити ще в 2008 році, зараз виділено 26,5 мільйонів гривень»– інформують в Закарпатській ОДА

Нагадаємо, що 31 січня в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), на якій розглядався критичний стан доріг державного значення, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг України – структурного підрозділу Міністерства інфраструктури України.

Регіональна комісія ТЕБ та НС визнала стан доріг державного значення на Закарпатті таким, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації державного рівня. На підставі цього рішення Г. Москаль звернувся до Кабінету міністрів України з проханням виділити кошти резервного фонду державного бюджету для виконання першочергових заходів із запобігання виникнення на автомобільних дорогах загального користування державного значення надзвичайної ситуації державного рівня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 05:20 :46