live
Новини » Львів

У Мостиськах учасникам АТО презентували Програму підвищення конкурентоспроможності Львівщини

У Мостиській РДА відбувся семінар щодо основних аспектів Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області для учасників АТО, які займаються підприємницькою діяльністю.

Про це повідомив сьогодні, 7 лютого, власкор IAZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Тон розмові з учасниками АТО задав голова Мостиської райдержадміністрації Степан Буняк

Як зазначила начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Ольга Шуп’яна, відповідно до Програми, підприємці – учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації. Максимальна сума кредиту – 300 тис. грн., терміном – на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки становить – 14% річних. Документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації до 23 лютого 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Мостиського районного Центру зайнятості Наталя Горак розповіла присутнім про соціальні послуги, які надаються учасникам АТО, сприяння зайнятості та про підтримку підприємницької ініціативи тощо.Loading...
Loading...
Loading...