Новини » Київ 7 лютого, 2019, 0:54
У Києві відкривається виставка, присвячена буденності і пересічності

З 12 по 26 лютого в центрі сучасного мистецтва «Білий Світло» (Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net) пройде виставка Олени Придувалової і Оксани Цюпи «Середмістя-Передмістя».

Фрагменти київського життя представлені на цій виставці двома художницями в живопису і текстильної скульптурі, – повідомляє fraza.ua.

Поштовхом до спільної виставці стало їхнє бажання показати красу повсякденного моменту і цінність спогадів про звичайні, пересічні, а не святкові дні. Художниця-урбаністка Олена Придувалова досліджує простір міста, дозволяючи глядачеві по-іншому подивитися на його середовище і несподівано знайти гармонію і природність всюди навколо себе. Її масштабні, яскраві полотна пронизані світлом і динамікою і неймовірним чином передають вібрації індустріальних районів. Оксана Цюпа населяє ці пейзажі харизматичними мешканцями – текстильними ляльками, що втілюють улюблені типажі городян, впізнавані і чарівні. Ляльки виконані автором з глибокою любов’ю і досконалою майстерністю, адже Оксана Цюпа створює твори мистецтва з текстилю протягом усього життя.

«Середмістя-Передмістя» – це типові київські пейзажі і люди, до яких ми звикли настільки, що не помічаємо краси і скороминущість звичайного: зупинка швидкісного трамвая, індустріальні передмістя і фрагменти в центрі, стихійні базарчики, маршрутки, залізничний вокзал, парочка з курочкою і півником на Золотих воротах, дама з відром гладіолусів у кінцевій метро, ​​старий хіпі з таксою... Представлені фрагменти міста і городян, здається, були і будуть завжди незмінними, але кожен новий день накладає на них відбиток тліну, і він зникають з життя, з нашої пам’яті та історії, перетворюючись в забуті образи.

Динамічні і світлі міські пейзажі, фактурні текстильні скульптури, місто з характером і душевність його героїв – все це чекає вас в ЦСМ «Білий Світло» до кінця зими.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:15 :00