live
Новини » Політика

Такі рішення мають об'єднувати: Шкіряк посперечався з Василем Вовком через зміни до Конституції

ZIK

Закріпленням курсу України до ЄС і НАТО Верховна Рада прийняла історичне рішення.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Пан Шкіряк розповів, що Україна наблизилася до НАТО ще 10-13 років тому, тоді розглядався варіант надання ПДЧ, але деякі політики блокували це питання.

«Прийшла війна на нашу землю. І це спонукає нас робити висновки і діяти відповідно до тієї ситуації, яка сьогодні складається. Не треба вдаватися до маніпуляції, мовляв, війна не закінчена, корупція не подолана. З цим ніхто не сперечається. Для того, щоб гарантувати собі вступ до НАТО, нам потрібно серйозно працювати. Але одне одному не заперечує», – зазначив Шкіряк.

Водночас експерт із питань державної безпеки Василь Вовк переконаний, що це рішення не має жодного значення для України. Він вважає, що скоро про нього забудуть, як і забули про військовий стан, який був нещодавно.

«Це ваша думка, що це історичне рішення. Моя думка – це ніяке рішення. Це відбувається в рамках передвиборчої кампанії. Кому це не зрозуміло?» – запитав Вовк.

У відповідь на таку позицію пан Шкіряк додав, що навколо таких важливих рішень потрібно об'єднуватися, а не намагатися знайти якийсь політичний контекст. З таким сценарієм можна будь-яке рішення приймати як виборчу технологію.

«Мені байдуже, що скоро вибори, бо найголовніше те, що це рішення прийняте, і сьогодні стратегічний курс на ЄС і НАТО закріплений у Конституції. А всі інші питання політичного складника кожен визначить для себе на виборчій дільниці», – прокоментував радник Міністра внутрішніх справ України.

Як повідомлялось, сьогодні Верховна Рада підтримала внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. За таке рішення проголосували 334 депутати.Loading...
Loading...
Loading...