Новини » Спорт 7 лютого, 2019, 11:15
Сьогодні у Канаді стартує сьомий етап Кубку світу з біатлону сезону-18/19
Біатлонний стадіон у канадському Кенморі прийме сьомий етап Кубка світу-18/19 / obozrevatel.com
Біатлонний стадіон у канадському Кенморі прийме сьомий етап Кубка світу-18/19 / obozrevatel.com

Після невеличкої перерви поновлюється Кубок світу з біатлону поточного сезону-18/19. У канадському Кенморі сьогодні, 7 лютого, двома короткими індивідуальними гонками розпочнеться сьомий етап боротьби за Великий Кришталевий Глобус.

Як повідомляє biathlon.com.ua, Міжнародний союз біатлоністів (IBU) вніс зміни в розклад сьомого етапу Кубку світу сезону-18/19 в Кенморі у зв’язку з екстремальними погодними умовами в канадській провінції Альберта – в дні змагань, з 7 по 10 лютого, прогнозована температура повітря складе від -29 до -9 градусів за Цельсієм.

Нагадуємо, що відповідно до Правил змагань IBU через погодні умови, гонки не повинні починатися, якщо температура повітря нижче -20 градусів за Цельсієм в самій холодній частині траси. Якщо температура нижче -15, перед початком змагань і під час змагань слід враховувати силу вітру і вологість.

Оновлений розклад (час київський):

7 лютого (четвер)

21:20 – Коротка індивідуальна гонка. Чоловіки. 15 км (чотири вогневі рубежі)

23:55 – Коротка індивідуальна гонка. Жінки. 12.5 км (чотири вогневі рубежі)

8 лютого (п’ятниця)

21:30 – Естафета. Чоловіки. 4х7.5 км (по два вогневі рубежі на етапі)

23:45 – Естафета. Жінки. 4х6 км (по два вогневі рубежі на етапі)

9 лютого (субота)

20:00 – Спринт. Чоловіки. 10 км (два вогневі рубежі)

23:00 – Спринт. Жінки. 7.5 км (два вогневі рубежі)

Ситуацію прокоментував рейс-директор IBU Борут Нунар: «Це попередній графік, який може змінюватися зі змінами температури в найближчі дні. Ми погодили дані зміни з командами, місцевим організаційним комітетом, медичним корпусом і мовними компаніями. Нашим головним пріоритетом є здоров’я спортсменів і проведення чесних і безпечних змагань. Ми перенесли гонки з самої холодної пори і змінили початок деяких стартів на більш пізній час, щоб температура встигла піднятися. Вільний день у неділю дає нам більше гнучкості на випадок, якщо температура повітря не дозволить пройти змаганням раніше».

Зазначимо, що коротка індивідуальна гонка вперше пройде на етапі Кубка світу. Раніше даний формат спеціально ввели і випробували на Кубку IBU, як альтернативу класичної індивідуальної гонки для проведення при екстремальних погодних умовах. У короткій індивідуальній гонці чоловіки біжать дистанцію 15 км (5 кіл по 3 км), а жінки – 12,5 км (5 кіл по 2.5 км). При цьому, штрафний час за промах складе не 1 хвилину, а 45 секунд.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:38 :51