Новини » Регіони 7 лютого, 2019, 9:12
Рівненська обласна дитяча лікарня отримала нове медичне обладнання

Рівненська дитяча лікарня поповнилася новим обладнанням. У неврологічне відділення для діток з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки і у відділення анестезіології та інтенсивної терапії придбали шприцеві насоси, вартістю 44 864 гривні.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради.

«Наявність такого медичного обладнання значно покращить роботу лікарів», – стверджують у прес-службі з посиланням на головного лікаря лікарні Віталія Бойка.

«Шприцеві інфузійні насоси дозволяють розраховувати введення медикаментів, які вимагають мікродозування, а також контролюють швидкість введення необхідної дози препарату.», – цитує Віталія Бойка прес-служба Рівненської облради.

Як стверджують у прес-службі, придбати обладнання вдалося завдяки учасникам, які зареєструвалися на благодійний забіг «Rivne St.Mykolas Run 2018». Усі зібрані кошти були перераховані на рахунок благодійного фонду. Завідувачі обох відділень також брали участь в цьому забігу. Крім того, протягом січня фондом було залучено додатково 18 тисяч гривень він анонімного благодійника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 07:41 :02