Новини » Політика 7 лютого, 2019, 18:24
Проти курсу до ЄС і НАТО: Шкіряк визначив політичне крило російських терористів
ZIK
ZIK

Проти внесення змін до Конституції України щодо закріплення курсу держави до ЄС і НАТО виступило політичне крило російських терористів, які присутні у Верховній Раді.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Гість програми, коментуючи рішення Верховної Ради, яка сьогодні закріпила в Основному законі України стратегічний курс держави до Європейського Союзу та НАТО, зауважив, що проти ухвалення змін до Конституції виступила «п’ята колона» РФ в українському парламенті.

«Це – зрадники українського народу, це політичне крило російських терористів, які, на жаль, присутні у Верховній Раді… Вони виконали волю свого кремлівського господаря. Зрозуміло, що від нього вони отримують накази, і тому зрозуміло, що їм було наказано виступати категорично проти майбутнього України, тому вони свій вибір зробили», – заявив Зорян Шкіряк.

Радник очільника МВС переконаний, що будь-яка фракція із демократичного табору, зокрема і ті, що називають себе опозиційними, не проголосувавши сьогодні за зміни до Конституції, «забили б цвях у труну своєї політичної діяльності та свого політичного майбутнього».

Внесення змін до Конституції гість програми вважає історичним рішенням, адже відтепер стратегічний курс до ЄС і НАТО буде закріплений в Основному законі.

«Що це означає? Які не були б перестороги перед майбутніми парламентськими виборами, змінити це, на моє глибоке переконання, буде неможливо. Навіть ті, хто репетує, що будуть парламентські вибори, все стане з ніг на голову й прийдуть якісь проросійські сили…, то змінити стратегічний курс, який уже буде закріплений у Конституції, буде неможливо», – акцентував Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО.

Президент України Петро Порошенко під час виступу у ВРУ наголосив, що позаблоковість Україну ні від чого не врятувала, держава має рухатись до ЄС і НАТО.

Народний депутат, секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник не виключає, що Україна може отримати план дій щодо вступу в НАТО у 2020 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 23:14 :15