Новини » Київ 7 лютого, 2019, 17:19
Прокуратура Києва готує нове клопотання про арешт вертолітного майданчика Януковича
«Вертолітний майданчик Януковича», Київ. Фото: radiosvoboda.org
«Вертолітний майданчик Януковича», Київ. Фото: radiosvoboda.org

Прокуратура міста Києва готує нове клопотання до суду про арешт Конгресно-виставкового центру «Парковий» та передачу його в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Про це інформує прес-служба прокуратури міста Києва у Facebook.

«Столична прокуратура готує нове клопотання до суду про арешт цього майна та передачу його в управління АРМА», – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі додали, що відповідні дії викликані незгодою столичної прокуратури із рішенням Голосіївського райсуду Києва, який задовольнив клопотання адвоката «Амадеус Ко» та зобов’язав АРМА повернути зазначений об’єкт нерухомості у користування юридичному власнику.

Захід забезпечення у вигляді арешту майна із забороною відчуження суд не скасував.

У прокуратурі Києва нагадують, що Господарський суд Києва 24 січня 2019 року за позовом «Амадеус Ко» виніс рішення, яким заборонив АРМА та КП «Центр організації дорожнього руху», обраному управителем цього майна за результатом відкритого конкурсу, вчиняти будь-які дії щодо управління цим майном.

Нагадаємо, перший заступник голови Київської адміністрації Микола Поворозник раніше заявив, що вертолітний майданчик, що належить ТОВ «Амадеус Ко» і розташований на Парковій дорозі, 16-а, намагаються повернути Віктору Януковичу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:33 :02