Новини » Політика 7 лютого, 2019, 20:57
Ніхто не каже, на чию користь Росія втручається у вибори в Україні, – Василь Вовк
ZIK
ZIK

Росія уже розробила план і втручається у вибори Президента України. Але чомусь ніхто з наших політиків не називає прізвища кандидата, якому це вигідно.

На цьому наголосив генерал СБУ Василь Вовк в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Гість програми зазначив: якщо оцінювати систему безпеки України за десятибальною шкалою, то Україні можна поставити п’ятірку.

«Це якщо говорити про безпеку країни загалом. Адже безпеки громадянина в нас просто немає. Нею ніхто не займається. А ті закони, які приймалися в Раді для забезпечення безпеки громадян, там немає ні слова про безпеку. Є лише в коментарях і популістських заявах тих, хто ці закони писав, приймав і «пропихав». По-іншому я сказати не можу», – зауважив Василь Вовк.

Про стан Національної безпеки України говорить і те, додав генерал СБУ, що після Майдану саме добровольці пішли захищати країну від агресора й зупиняти терористичні організації.

«Лише пізніше підключилися Збройні сили України, і вони почали працювати разом. Але подивіться, що зараз відбувається з добровольцями! Скількох вже притягнули до відповідальності! Так, інколи це справді має бути, але тут потрібно виходити з того, що це такі ж Герої, як і «Крути», які пішли назустріч ворогу зі зброєю, яка навіть близько не відповідала тій зброї, яку мав російський агресор», – підкреслив гість програми.

За словами Василя Вовка, про низький рівень безпеки свідчить й те, що Росія почала процес втручання у вибори України.

«Розвідка США заявила, що Росія уже розробила план і втручається у вибори Президента України. Але на кого Росія працює? Ніхто не називає прізвища кандидата! Яким тоді чином Росія буде втручатися? Хоче зірвати вибори взагалі?» – зауважив Василь Вовк.

Нагадаємо, народні депутати України підтримали за основу та в цілому проект закону про недопуск російських спостерігачів на вибори в Україні.

За проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні № 9524 проголосували 232 обранці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 13:03 :03