Новини » Суспільство 7 лютого, 2019, 20:43
На Європейському кіноринку розпочав роботу Український стенд

Сьогодні, 7-го лютого, розпочинається один із трьох найважливіших кінофестивалів Європи – Берлінський міжнародний кінофестиваль «Берлінале».

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

У рамках Європейського кіноринку (EFM), що є індустріальною платформою фестивалю, запрацював Український національний стенд з незмінним слоганом #UkraineIsYourDestination. Стенд розміщений в готелі Marriott під номером 118.

Особливу увагу відвідувачів цьогоріч привертає новий дизайн нашого стенду – у 2019 році ключовим елементом айдентики України на кіноринках стали мотиви яскравих робіт української народної художниці Марії Примаченко.

Українську делегацію на Європейському кіноринку очолив Голова Держкіно Пилип Іллєнко, який зазначив: «Ми оновили дизайн, в якому використали творчість Марії Примаченко, таким чином підкреслюючи поєднання традицій і новаторства в українському кінематографі. Автор дизайну – Кирило Чичкан. На стенді, який цього року ще збільшився у розмірах, кінопрофесіонали з усього світу можуть дізнатися про нові українські фільми та кінопроекти на різних стадіях виробництва, а також отримати інформацію про українську кіноідустрію та знайти нових партнерів».

Стенд також відвідають Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та Міністр культури України Євген Нищук.

У рамках роботи стенду вже розпочалися робочі зустрічі українських кінопрофесіоналів з іноземними. Кожен охочий може ознайомитися з каталогом найновіших українських фільмів Ukrainian Films 2018/2019, презентаційними матеріалами про локації, сервіси, умови і можливості створення кіно у копродукції з Україною та промо-матеріалами окремих національних фільмів і студій.

Також на плазмовому екрані демонструється презентаційний ролик українських фільмів, створених за підтримки Держкіно у 2018-му році.

Організаторами Українського стенду на Європейському кіноринку є Державне агентство України з питань кіно спільно з Асоціацією кіноіндустрії України, за підтримки Української Кіноасоціації та Українського культурного фонду.

Робота Європейського кіноринку триватиме до 15 лютого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 15:11 :37