«Лох – это судьба»
Сергій Костеж
мандрівник, історик

«Мене кинули, як лоха» – шедевральний спіч Віктора Януковича перед російськими (і не тільки медіа) підвів риску під п’ятою річницею падіння його режиму в Україні.

«Кинули, як лоха» – це дуже не схоже на його колись грізне «Астанавитесь», де він хижо шкірив зуби та казав, що всі «зачинщики» будуть «нести ответственность».

Тепер він про це не згадує – видно, що отвєтствєнность нести ніхто не буде.

Янукович – чудовий приклад того, як маючи все, все можна втратити. Навіть, коли втрачати нема чого – можна втратити обличчя.

Навіть привід для прес-конференції Януковича був ганебний – вибори Президента України, що наближаються, про що ведуча радісно повідомила всім журналістам і самому Януковичу. Людину, яка називала себе «легітимним», покликали (а скоріше, просто наказали) виступити перед журналістами до виборів нового голови української держави.

Эй, эй, эй, ребята, погодите, стоп! А как же Янукович, как же, он же такой легитимный!

Самому Януковичу, який знову повторив нісенітниці про «грузинських снайперів на Майдані», «националистических молодчиков» та «переворот», довелося лише огризатися і кидатися образами в бік самих-таки росіян. «Кинули, як лоха» – це він про «міжнародних партнерів», на яких він ображений за те, що не допомогли, як обіцяли. І зрозуміло, про яких. Саме Янукович підписав 1 березня листа до Путіна з проханням задіяти російську армію в Україні, очевидно, сподіваючись, що йому повернуть владу російськими штиками. Росіяни цього, звичайно, робити не стали, а просто скористалися цим задля того, щоб окупувати Крим.

А Януковича кинули. Так, так, саме як лоха.

<nbsp;>

Вчора я пив запашну каву з одного з сервізів Януковича у мисливському будиночку колишнього президента у Сухолуччі. Тут активісти зберегли все в первісному вигляді, нічого не було втрачено чи пограбовано. Тут збереглися не тільки сервізи, але і опудала впольованих тварин, інтер’єр та меблі. Тепер це все доступне будь-якому туристу. Приїжджай, плати п’ятдесят гривень за вхід і відпочивай собі.

<nbsp;>

Це доступне всім громадянам України, крім Януковича. Він має для початку відсидіти 13 років за державну зраду – те саме звернення до Путіна з проханням ввести війська в країну, яку він до цього довів до ручки, а потім кинув напризволяще.

Потому что лох – это судьба.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 09:51 :43