Новини » Політика 7 лютого, 2019, 21:29
Лідер Нацкорпусу пояснив, чому не голосував за згадки про НАТО та ЄС у Конституції
ZIK
ZIK

Історія довкола включення інтеграції України в ЄС та НАТО до Конституції – це тільки передвиборчий дешевий крок влади.

Про це заявив народний депутат України Андрій Білецький у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зізнався, що був присутній у парламенті під час розгляду змін до Конституції щодо ЄС та НАТО, утім не брав участь у голосуванні.

«Я не голосував, тому що поважаю Конституцію України. Я не голосував, адже не вважаю, що Конституцію можна змінювати під тактичні завдання для зовнішньої політики. Адже навіть малі країни, такі як Чорногорія та Македонія, не вносили це в свої конституції, і для цього є абсолютно інші форми документів», – прокоментував Андрій Білецький.

На думку політика, не можна усі стратегічні прагнення країни вписувати у її головний закон – Конституцію. Адже в що вона після цього перетвориться?

«Це Основний документ України чи це туалетний папір? Конституція США має пояснення у вигляді поправок, але не змінювалася жодного разу вже протягом 200 років», – підкреслив Андрій Білецький.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:25 :48