Новини » Київ 7 лютого, 2019, 12:35
Кличко вимагає від Київради врегулювати питання виплат допомоги сім’ям загиблих в АТО киян
Міський голова Києва Віталій Кличко
Міський голова Києва Віталій Кличко

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити рішення про виплати матеріальної допомоги членам сімей загиблих киян-учасників АТО за належні до одержання або одержані ними земельні ділянки.

Про це він заявив під час відкриття засідання Київради, повідомляє офіційний сайт Віталія Кличка.

«У порядку невідкладності пропоную внести до порядку денного, розглянути і ухвалити питання про виплати матеріальної допомоги уповноваженим членам сімей загиблих киян-учасників АТО. Це кошти, які міська влада пропонує виплатити за належні до одержання або одержані ними земельні ділянки», – відзначив Кличко та додав, що міська рада має оперативно включити видатки на реалізацію відповідних виплат до бюджету столиці на 2019 рік.

Компенсація пропонується у розмірі 400 прожиткових мінімумів. На сьогодні це 840 тисяч гривень.

«Київ – перше і єдине місто в Україні, яке пропонує і – переконаний – реалізує таку ініціативу», – наголосив мер Києва.

Він обґрунтував таку пропозицію тим, що землі в межах столиці не так багато. Відповідно столична влада не зможе видати її усім, кому належить за законом. По-друге, далеко не усі родини загиблих, зауважив Кличко, які отримали землю, зможуть на ній побудуватися. На сьогодні в столиці завершено процес виділення 138 земельних ділянок.

«Тому столична влада має намір віднайти кошти, щоб виплатити матеріальну допомогу – як компенсацію за земельні ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд»,– наголосив Кличко.

Він відзначив, що столична влада спілкувалася і з родинами загиблих, і з учасниками АТО.

«Вони підтримують таку ідею. І, сподіваюся, в нас не буле зайвих дискусій щодо важливості і нагальності цього питання», – підкреслив мер столиці.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що навесні в столиці почнуть будувати нову сучасну лікарню.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:46 :55