live
Новини » Політика

Ілля Кива обізвав Капліна й висловився про його «упирів»

ZIK

Я є єдиним керівником Соціалістичної партії, і немає сумніву, хто поведе лівих у парламент.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політик, голова Соціалістичної партії Ілля Кива.

У відповідь на запитання глядачки про те, хто в кого вкрав лідерство у Соціалістичній партії (Кива чи Каплін), політик сказав, що в Міністерстві юстиції зазначено, що єдиним керівником Соціалістичної партії є Кива Ілля. Натомість все інше – це підступи Банкової, яка намагається всіма силами не дати можливості їм зміцніти.

«Вони не очікували, що лівий фланг отримає сильного, принципового лідера в моєму обличчі. Я вважаю, що вона знищує мою країну сильніше, ніж це робить Путін.

Там хоч зрозуміло, чому агресія відбувається – а це ж свої упирі, які розтерзують і знищують український народ. Тому свого часу придумали цього блазня, який почав створювати цю мішуру», – пояснив Кива, висловившись про Капліна.

Крім цього він переконаний, що ліві зобов'язані бути присутніми в парламенті. Пан Кива вважає, що в усьому повинен бути баланс.

«Я вважаю, що ліві мають право на позицію. Я думав, що на сьогодні всі ці питання трохи погасли, що ні в кого не залишається сумніву, хто приведе лівих у парламент, і хто взяв на себе цю відповідальність», – прокоментував голова Соціалістичної партії.

Нагадаємо, що в МВС підтвердили, що Віталія Шабуніна зеленкою обливали Кива зі співробітниками поліції.Loading...
Loading...
Loading...