Новини » Політика 706

Гончаренко розповів про брехню політиків на прикладах Тимошенко і Ляшка

ZIK

Політики попадаються на брехні або маніпуляції регулярно, зокрема, під час телеефірів. Найяскравішим прикладом, мабуть, є історія зі зняттям депутатської недоторканності, коли всі перед виборами обіцяють її ліквідувати, а після обрання все змінюється. Наприклад, Юлія Тимошенко не голосувала щодо зняття недоторканності з Добкіна та багатьох інших. Аналогічна ситуація і з «радикалами».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Олексій Гончаренко.

Він пригадав популярний вислів про те, що ніколи стільки не брешуть, як після полювання, під час війни та напередодні виборів, підкресливши, що сьогодні Україна живе в часі війни та напередодні виборів.

«Політики завжди живуть напередодні виборів – як тільки закінчились одні, починаються інші. Мабуть, це тільки підтверджує цей вислів. Політики попадаються на брехні або маніпуляції регулярно, зокрема, під час телеефірів», – розповідає нардеп.

Втім, з його слів, від брехні та маніпуляції варто відрізняти звичайну помилку. Мовляв, кожна людина може помилково надати якусь неточну інформацію.

«Але є і люди, які свідомо брешуть, біле називають чорним. Найяскравішим прикладом, мабуть, є історія зі зняттям депутатської недоторканності, коли всі перед виборами обіцяють її ліквідувати, а після обрання все змінюється. Наприклад, Юлія Тимошенко не голосувала щодо зняття недоторканності з Добкіна та багатьох інших», – підкреслив Олексій Гончаренко.

Так само, зауважив він, і у випадку з «Радикальною партією», яка, начебто, виступає за зняття недоторканності, а коли є подання щодо одно з партійців – Мосійчука, Лозового – вони не голосують.

«Це дуже хороший приклад, адже це бачать усі. Насправді, таких прикладів дуже багато. Мабуть, з понад сотні депутатів «Блоку Петра Порошенка» хтось міг теж щось таке сказати, але про це, напевне, краще питати не члена фракції», – підсумував парламентар.

Нагадаємо, згідно з аналітичними даними VoxCheck, перше місце за часткою неправди та маніпуляції у висловлюваннях займають Юлія Тимошенко та Вадим Рабінович.

Loading...
Loading...
Loading...