Новини » Світ

Франція ускладнить росіянам будівництво «Північного потоку-2», – ЗМІ

Будівництво газопроводу «Північний потік-2». Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Франція підтримує зміну законодавства ЄС, яка ускладнить будівництво російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це пише «Європейська правда» із посиланням на Süddeutsche Zeitung.

Париж планує підтримати перегляд так званої газової директиви під час голосування в ЄС, запланованого на цю п’ятницю, йдеться у матеріалі.

«Ми не хочемо збільшувати нашу залежність від Росії і тим самим шкодити інтересам країн ЄС, таких як Польща і Словаччина», – заявили у Парижі.

Єврокомісія прагне отримати узгоджений набір енергетичних правил ЄС, які застосовуватимуться до морських трубопроводів, як це відбувається у випадку з наземними трубопроводами.

Брюссель перевірятиме, чи трубопровід відповідає законодавству ЄС, чи немає ризику негативного впливу на внутрішній газовий ринок та чи це не позначиться негативно на безпеці постачання або конкуренції.

«Дотепер німці вважали Нідерланди, Бельгію, Австрію, Грецію та Кіпр своїми союзниками. Але цього недостатньо. Без Парижа федеральному уряду буде важко проголосувати так, щоб забезпечити його волю», – йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, у Nord Stream 2 заявили, що першу нитку газопроводу «Північний потік-2» планують збудувати в листопаді 2019 року.Loading...