Новини » Політика 7 лютого, 2019, 19:53
Екс-представник України в ЄС відреагував на внесення змін до Конституції
ZIK
ZIK

Прагнення до ЄС і НАТО передбачає дуже серйозну боротьбу з тим усім, що нам залишилось від минулого й частково від теперішнього.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив дипломат, постійний представник України в ЄС у 2008–2010 Андрій Веселовський.

Пан Веселовський вважає, що найголовнішою гарантією незворотності курсу України до ЄС і НАТО є настрої громадян України.

«Поки такі настрої у населення будуть, то буде реалізація курсу на ЄС і НАТО. Є статистика, що дві третини українців підтримують вступ до ЄС», – зазначив Веселовський.

За його словами, угода про асоціацію з ЄС виконується і з кожним роком дедалі більше. Адже люди зрозуміли, для чого це потрібно. Однак внутрішньополітичні процеси впливають на реалізацію цього курсу.

«Це не може робитися 2-3 дні. Але ми не можемо жити лише питаннями водопроводу, тарифів, вартості та якості хлібобулочних виробів», – переконаний дипломат.

Водночас експерт із питань державної безпеки Василь Вовк додав, що не розуміє, для чого змінювати Конституцію, якщо виконується асоціація з ЄС, і люди це підтримують.

«У ваших словах нема логіки. Для чого вносити зміни в Конституцію, якщо все прописано, й відбувається покрокове виконання? Я проти цього рішення, тому я б не голосував», – зауважив Вовк.

Як повідомлялось, сьогодні Верховна Рада підтримала внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. За таке рішення проголосували 334 депутати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 00:48 :42