Дрон ОБСЄ зафіксував під Луганськом російські танки та гаубиці

Безпілотник ОБСЄ на Донбасі. Фото: Рябченко Микола/УНІАН

Українська сторона СЦКК повідомляє, що російсько-окупаційні війська продовжують грубо порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння.

Про це повідомляє прес-служба ООС.

«За даними звіту СММ ОБСЄ, який опубліковано 6 січня, моніторинг відведення озброєння свідчить, що озброєння та військова техніка з боку збройних формувань Російської Федерації розміщуються з порушенням лінії відведення важкого озброєння. Це, насамперед, танки, самохідні і буксирувані гаубиці», – йдеться у повідомленні.

БПЛА СММ ОБСЄ вкотре в непідконтрольному владі України районі на заході від Луганська зафіксував чотири танки (Т-72), розміщені в облаштованих та замаскованих позиціях поблизу селища Новоселівка. Крім того, спостерігачі виявили свіжі сліди на землі поряд із місцем розміщення техніки (що свідчить про те, що танки нещодавно пересувалися).

Крім того, команда Місії зафіксувала дві самохідні гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) і чотири буксирувані гаубиці (Д-30 «Жаба», 122 мм) біля селища Біле (на захід від Луганська).

В не підконтрольних владі України районі також на захід від Луганська за доступними СММ даними повітряного спостереження було виявлено чотири танки (Т-72) у полі поблизу Калинове-Борщувате.

Українська сторона СЦКК зазначає, що подібні дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації ввкотре демонструють небажання дотримуватись Мінських домовленостей щодо відведення озброєння по всій лінії розмежування сторін та про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту.

Loading...
Loading...
Loading...