Новини » Політика 6 лютого, 2019, 20:58
Виборці Зеленського плутають його з персонажем із фільму – Голобородьком, – нардеп Лапін
ZIK
ZIK

Зеленського українські виборці часто плутають із Голобородьком. Тобто його сприймають як персонажа, а не як людину. Його підтримують ті, хто проти всіх. От є створений такий собі медіаобраз, люди його сприймають і йому імпонують.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Ігор Лапін.

Народний депутат, коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, зауважив, що якщо хтось із політиків зніме свою кандидатуру, або ж якщо відбудеться об’єднання кандидатів, трійка лідерів виборчих перегонів може змінитися. В іншому випадку, додав Лапін, ситуація залишиться такою, як і сьогодні.

«Щоб змінилася трійка лідерів, має відбутися щось грандіозне. Наприклад, Зеленський знімає свою кандидатуру, або об’єднуються проукраїнські опозиційні сили. Але якщо ніхто не буде зніматися, трійка лідерів буде продовжувати відриватися від усіх», – зазначив народний депутат.

Водночас Ігор Лапін зауважив, що Зеленський і Тимошенко грають в одному електоральному полі проти влади. Однак Зеленський, за словами нардепа, «під’їдає» рейтинг Юлії Володимирівни.

«Чим більше росте підтримка Зеленського, тим меншим є приріст у Юлії Володимирівни», – додав гість програми.

Ігор Лапін вважає, що пана Зеленського українські виборці часто плутають із персонажем з його фільму – Голобородьком.

«Тобто його сприймають як персонажа, а не як людину. Його підтримують ті, хто проти всіх. От є створений такий собі медіаобраз, люди його сприймають і підтримують. Але якщо Зеленський зніме свою кандидатуру, я думаю, що його виборці не перейдуть на користь якогось іншого кандидата. Найімовірніше, ці люди не прийдуть на вибори», – прокоментував нардеп Лапін.

Нагадаємо, соціолог Бекешкіна назвала останні тенденції президентського рейтингу.

Зокрема, за її словами, «ривок» у підтримці останнім часом здобув шоумен Володимир Зеленський. Бекешкіна заявила, що «бум» відбувся на новорічні свята, після привітання Зеленського на Новий рік замість Президента. Зростання підтримки чинного Президента Петра Порошенка, зауважила Ірина Бекешкіна, спостерігається із грудня та пов’язане з подіями щодо отримання томосу. Натомість рейтинг лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко стабілізувався.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 00:47 :03