У Росії «Економіку» не включили до шкільної програми через брак патріотизму

доктор економічних наук Ігор Ліпсіц. Фото: Дмитрий Лебедев / Коммерсантъ

У Росії дуже оригінально пояснили, чому виключили підручник «Економіки» для старшокласників (автор доктор економічних наук Ігор Ліпсіц) з Федерального перелік підручників, – бо той не сприяє любові до Батьківщини. Також у книзі відсутні матеріали «про імпортозаміщення» і «прийдешній економічний прорив Росії». При тому, що у 2018 році приплив іноземних інвестицій в реальний сектор російської економіки впав до історичного мінімуму.

Як повідомляє «Комерсант», експертизу проводили Міністерство освіти та Російська академія освіти (РАО). А видавництво направило Ліпсіцу лист, в якому пропонувалося виключити з підручника ряд питань, «які можуть провокувати дискусію», і включити «матеріали про плани найближчого економічного прориву» і «про імпортозаміщення, як одному з напрямків сучасної економічної політики, які формують в учнів почуття гордості за країну».

Повідомляється, що автор підручника з коментарями не згоден і не планує додавати у книгу «радісні слова про зліт економіки і патріотичний порив заради імпортозаміщення».

Нагадаємо, престижний російський виш прорекламував свій новий курс фотографією їдальні УКУ.

Loading...