Новини » Львів 6 лютого, 2019, 10:45
У Дрогобицькому районі старшокласники доєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг

У Дрогобицькому районі старшокласники Сторонянської школи доєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Практичниий психолог Оксана Кігічак провела з учнями 7-9 класів уроки-тренінги «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Учні ознайомились з актуальними ризиками в Інтернеті, пов’язаними з надсиланням власних фото, наслідки яких не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

На уроках діти переглядали, обговорювали презентацію та відео «Online сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті (онлайн-грумінг)».

Учні активно працювали в групах, виконували завдання та висловлювали свої думки. Узагальненням цього заняття стала думка, що спілкування з незнайомцями в Інтернеті може бути небезпечним, тому краще спілкуватись зі знайомими в реальному житті, у випадку інтернет-погроз звернутись за допомогою до довіреної особи, у поліцію чи зателефонувати на дитячу гарячу лінію 116111.

На уроках було використано матеріали, що їх розробила Анастасія Дьякова, експертка Уповноваженого Президента України з прав дитини, спільно з видавництвом «Ранок», кіберполіцією Києва та ювенальною превенцією Національної поліції України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 08:59 :46