Новини » Політика 6 лютого, 2019, 9:45
Сьогодні Верховна Рада розгляне законопроект про вищу освіту
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua/Сергій Ковальчук
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua/Сергій Ковальчук

Верховна Рада у середу, 6 лютого, планує розглянути урядовий законопроект «Про внесення змін до статті 44 Закону України «Про вищу освіту».

Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

На повторне друге читання винесено законопроект №6746 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції».

Наступним блоком, згідно з порядком денним, є питання ратифікації. Так, парламентарії планують розглянути законопроекти 0199 «Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно», 0193 «Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року» та 0165 «Про ратифікацію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Австрія про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ».

Народні депутати також розглянуть урядовий законопроект №5023 «Про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту». Передбачається, що прийняття законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Традиційно у середу депутати працюватимуть у сесійній залі лише протягом ранкового пленарного засідання, що триватиме до 14:00. На решту дня запланована робота парламентаріїв у комітетах, фракціях і групах.

Зокрема, о 15:00 розпочнеться засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, участь у якому планують брати генеральний прокурор Юрій Луценко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, - пише «Укрінформ».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 22:14 :38