Новини » Політика

Політик напророкував, що в Зеленського в день виборів впаде рейтинг

ZIK

Коли дійде до голосування, то у Володимира Зеленського не буде такого процента, який показують соціологічні опитування.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Ведуча поцікавилася у пана Краснова, хто стане Президентом. У відповідь політик відповів, що зараз всі соцопитування показують, що Володимир Зеленський на першому місці, але електорат, який його підтримує, – протестний, але невідповідальний.

«Це різні речі, коли тебе питають і ти як протест проти влади відповідаєш, що за Зеленського, і коли ти в неділю дивишся на дивані телебачення  встати і прийти проголосувати. Для цього потрібно бути більш відповідальним. Тому деякий процент людей, які його підтримують, не піде на вибори», – зазначив пан Краснов.

Крім того, коментуючи інформацію про велику кількість кандидатів, які зголосилися до ЦВК, Загід Краснов зауважив, коли політик має не більше 5% на старті і йде на вибори, то це опосередкована образа українського народу. Іншого пояснення немає.

«У кожного свої причини. До мене підходили люди з проханням позичити 2 мільйони гривень. У нього є 500 тисяч гривень, і він хоче балотуватися в президенти, а його навіть сусіди не знають. Не знаю, яку він має мету. Може він хоче бути кандидатом і продавати членів комісій і на цьому заробити або йде, аби розкрутити свою партію», – констатував політик.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України завершила приймати документи від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

За весь період подання документів виявили бажання стати кандидатами на пост Президента України 89 осіб. Із них 17 – в останній день подання документів.

Loading...