Новини » Політика 6 лютого, 2019, 20:45
Нардеп пояснив, чи є монетизація субсидій підкупом виборців
ZIK
ZIK

Боротьбу за незалежність в АТО, відбудову армії і будівництво військових частин так само можна назвати підкупом, як і монетизацію субсидій.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат БПП Олег Барна.

Коментуючи заяви політиків, що, мовляв, запровадження монетизації субсидій – це підкуп виборців, пан Барна зауважив, що так само підкупом можна назвати боротьбу за незалежність в АТО, відбудову армії, будівництво військових частин, будівництво доріг і шкіл.

«Але найбільший підкуп – це повернення української незалежної церкви. Це так би підкупили голоси, але дай Бог, щоб підкупити, але подальше від кремлівського непотребу. Геть від Москви. До Європи», – зазначив пан Барна.

Крім того він розвінчав побоювання, що гроші з монетизації субсидій використають нецільово. За його словами, колись допомогу при народженні дитини видавали одноразово, але під час перевірок виявлялося, що в деяких сім’ях дитина не мала нормальної одежі й умов. Тоді перейшли на поетапну видачу коштів. Як зауважив політик, те саме певною мірою стосується і монетизації субсидій.

«Ми розглядали моменти, коли людям зразу дати гроші, то вони можуть витратити на щось інше, а потім виходити на протести. Тому найоптимальніший варіант, щоб запобігти такому нецільовому використанню коштів, полягає в тому, коли на рахунки громадян надходять гроші, і до кінця опалювального сезону вони можуть витрачати їх виключно на оплату комунальних платежів. А те, що буде зекономлено, піде на витрати потреб», – констатував нардеп.

Як повідомлялося раніше, субсидія в результаті монетизації стане соціальною виплатою, і з 1 березня пенсіонери почнуть отримувати її одночасно з пенсією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:10 :04