Новини » Політика 6 лютого, 2019, 19:32
Міністр Аваков заявив про спроби кандидатів у президенти домовитись із поліцією на місцях
ZIK
ZIK

Якщо деякі кандидати в президенти думають, що їм буде достатньо купити очільників МВС на місцях, аби отримати переваги, то вони помиляються.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Арсен Аваков зауважив, що МВС відомі факти намірів кандидатів у президенти домовитись із поліцією на місцях.

«Мені відомо, що деякі кандидати в президенти, думають про те, що якщо на верхівці вертикалі МВС або Національної поліції їм не вдалося домовитися, то внизу вони куплять органи поліції для того, щоб отримати пені переваги. Я вас запевняю, у нас достатньо хороша внутрішня безпека для того, щоб присікти такі речі», – зазначив міністр.

Окрім цього він повідомив, що поліція на виборчій дільниці буде реагувати виключно на прямі порушення законодавчих норм. Зокрема він звернув увагу на відмінність функцій Національної поліції, МВС і функцій виборчої комісії і на тому, як важливо їх не змішувати.

«З мережею ОПОРА піднімається питання спільного навчання поліцейських, їх будуть навчати і готувати до всяких складних випадків, які можуть бути на виборчих дільницях, наприклад, коли хтось із членів виборчої комісії не з'явився, схопив документацію і втік або щось псує. Надіюся, що через 2-3 тижні ми видамо спеціальний інструктивний збірник, де кожен поліцейський буде на місцях мати чітку фабулу дій. Йому не прийдеться приймати політичне рішення, йому прийдеться приймати рішення у відповідності до того алгоритму, який ми йому надамо», – запевнив Арсен Аваков.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України завершила приймати документи від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

За весь період подання документів виявили бажання стати кандидатами на пост Президента України 89 осіб. Із них 17 – в останній день подання документів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 05:17 :08