Новини » Політика 256

Курс на ЄС та НАТО: Денисенко прогнозує «качелі» під час голосування

ZIK

Під час завтрашнього голосування із закріплення в Конституції європейського та євроатлантичного шляху України у ВР можуть відбуватись торги. Судячи із того, що відбувається в кулуарах, депутати можуть висувати певні вимоги за свої голоси.

Про це під час трансляції кулуарів парламенту в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів представник уряду у ВР Вадим Денисенко.

Він наголосив: ще десятиліття тому Україна була на порозі підписання дорожньої карти із НАТО, однак тоді низка політиків «гралась у дуже крутих». Це й призвело до подій у 2014 році.

«Тому зараз ми повинні дуже чітко зрозуміти: це наш головний маршрут, цивілізаційний вибір, потрібно рухатись у цю сторону», – вважає Денисенко.

Водночас, він припустив: під час завтрашнього розгляду відповідних змін до Конституції справді можливі певні торги – депутати можуть висувати умови за свої голоси.

«Мені б цього дуже не хотілося, та, на жаль, зі всього, що чуємо в кулуарах і бачимо в парламенті, такі «качелі» справді можуть бути. Тобто, прикриваючись речами, на які навіть не впливає ВР, можна придумати будь-які відмазки», зауважив представник уряду.

Та він зазначив: це питання цивілізаційного вибору України, держава повинна йти до ЄС та НАТО.

«Натомість розповіді «якщо не приймете закон, що стеля повинна бути білою, а підлога – дерев’яною, голосувати не будемо», і є зрадою українського народу», – заявив Денисенко.

Окрім того, він прокоментував і масові заяви політиків про фальсифікації на виборах, назвавши це «великою технологією», в пастку якої потрапили «достатньо крупні політичні гравці». Мовляв, без жодних конкретних фахових заяв політики звинувачують одне одного у фальсифікаціях.

«В результаті можемо 21 квітня отримати ситуацію, коли при найчесніших виборах, у масовій свідомості звучатиме думка, що волевиявлення все одно сфальсифіковане. Тому дуже добре, що за два місяці до виборів роблять спільні заяви, починають працювати разом. Сподіваюсь, що ця істерія, яка зараз нагнітається певними політиками у ЗМІ, піде на спад», – підкреслив Вадим Денисенко.

Як повідомлялось раніше, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв, що будь-яка фальсифікація на виборах спричинить жорсткі наслідки.

Loading...
Loading...
Loading...