Новини » Спорт 6 лютого, 2019, 15:22
Доля матчу Кубка Федерації з тенісу Україна – Швеція вирішиться у парній зустрічі
btu.org.ua
btu.org.ua

У польському місті Зелена Гура сьогодні, 9 лютого, стартував командний тенісний турнір Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

Рахунок стартової матчевої зустрічі у квартеті В між жіночими національними збірними України та Швеції наразі рівний – 1:1, повідомляє btu.org.ua.

Після перемоги Даяни Ястремської над Юганною Ларссон (6:4, 6:2) Леся Цуренко зазнала поразки від Ребекки Петерсон – 0:6, 2:6.

Завершить українсько-шведське протистояння парна зустріч Надія Кіченок / Марта Костюк – Мірьям Бьйорклунд / Корнелія Лістер, що триває у ці хвилини. Саме в ній і визначиться переможець матчу. Першу партію виграли українки, другу – шведки. Тож попереду вирішальний сет не лише парної зустрічі, а й усього протистояння.

Додамо, що завтра, 7 лютого, українки зіграють проти збірної Болгарії, а в п’ятницю, 8 лютого, поміряються сиалми з тенісистками Естонії.

Нагадаємо, та команда, яка посяде перше місце в групі В, 9 лютого проведе матч проти збірної, яка виграє групу А (Польща, Росія, Данія).

2019-04-18 15:18 :41