Новини » Події 6 лютого, 2019, 20:07
Для судді, який відсторонив Уляну Супрун, вимагатимуть покарання
ZIK
ZIK

Рішення щодо Супрун ухвалював той самий суддя, який поновив пана Насірова на посаді. Зокрема через те, що його подвійне громадянство не доведене. А Уляну Супрун, не перевіряючи ситуацію, він відсторонює від роботи. Тому після того, як Апеляційний суд скасує це рішення, я як народний депутат України буду ініціювати порушення кримінальної справи проти цього судді за винесення завідома неправомірного рішення.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Ігор Лапін.

Народний депутат звернув увагу на «одну цікаву деталь» у відстороненні  Уляни Супрун з посади в. о. міністра охорони здоров’я:

«Нехай слідство розбирається. Я ж не проводив розгляд матеріалів справи, але коли щодо одних і тих же принципів виносяться різні рішення однією людиною, то сюди потрібне втручання фахівців, які мають доступ до усіх тих справ», – наголосив Ігор Лапін.

Нардеп вкотре підкреслив, що як тільки Апеляційний суд скасує рішення Окружного адмінсуду Києва щодо відсторонення Супрун із посади, він з колегами подасть позов на суддю, який приймав це рішення.

«І це буде правильно. Бо досить бавитися іменем України», – акцентував пан Лапін.

Окрім того нардеп заявив, що на місцях медичні працівники підтримують Уляну Супрун і реформу, яку вона розпочала. Також Лапін зауважив, що Супрун немає ніяких обов’язків перед жодною політичною силою, адже на посаду нардепи її не призначали.

«А це величезний плюс», – додав нардеп Ігор Лапін.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Рішення суду стосувалося позову «радикала» Ігоря Мосійчука.

«Позивачем було 1 лютого 2019 року подано до суду заяву про забезпечення адміністративного позову шляхом встановлення заборони Супрун Уляні вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію компетенції (повноважень міністра, – ред.)», – сказано в ухвалі.

Суд частково задовольнив позов Мосійчука й заборонив Уляні Супрун на час розгляду адміністративної справи «вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 04:26 :36