Новини » Світ 5 лютого, 2019, 16:08
Європа може спробувати домовлятися з Росією щодо розміщення ракет, – журналіст
ZIK
ZIK

Ймовірно, Франція і Німеччина проситимуть Росію не розміщувати ракетне озброєння в обмін на преференції в «Північному потоці-2».

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст-міжнародник Іван Яковина.

«Я думаю, що французи з німцям зараз самі спробують домовитися з Путіним. Вони проситимуть Росію ніде не розміщати ракети. Путін сказав, що якщо американці не поставлять свою зброю, то й вони не будуть», – каже журналіст-міжнародник.

Іван Яковина припускає, що між Росією та країнами Європи можуть розпочатися торги та зрештою зав’язатися домовленості.

«Мабуть, розпочнеться своєрідний торг. Європейці запропонують росіянам «Північний потік-2» взамін на безпеку. Путін, ймовірно, з радістю погодиться», – зазначає журналіст-міжнародник.

Вихід США із договору – це подарунок для Росії, звертає увагу Іван Яковина.

«В 2007 році Росія хотіла закінчити цей договір, але американці не дали. Припускаю, що через те, що в Путіна з Трампом хороші відносини, вони дійшли до компромісу», – наголошує Іван Яковина.

Крім того, журналіст-міжнародник розповідає про стиль погроз Росії.

«Ми думаємо, що дві країни будуть змагатися між собою щодо кількості зброї, величини армії. Росії не потрібні величезні війська, тисячі ракет. Їй достатньо десяти і ними погрожувати. Росії не шкода розбомбити якийсь Воронєж, водночас удар по Ноттінгему буде відчутний. В Росії позиція «гопніка», а не солдата», – підкреслює Іван Яковина.

Також журналіст-міжнародник переконаний, що зараз Україні слід зосередитися на розбудові своєї економіки.

«Є надія, що економіка Росії впаде. Усі необхідні засоби для цього вже є, зокрема, допомога країн Заходу», – додає Іван Яковина.

Нагадаємо, що в Росії повідомили про створення наземної гіперзвукової ракети середньої дальності.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 12:25 :51