Новини » Політика 5 лютого, 2019, 22:08
Великий передвиборний тур Україною Юлія Тимошенко розпочала з Дніпра
.
.

У вівторок, 5 лютого, Юлія Тимошенко зібрала у Дніпрі велелюдний мітинг. Зустрітися з лідером «Батьківщини» прийшло близько 15 тисяч людей. Зустріччю з громадою рідного міста Тимошенко розпочала свій великий передвиборний тур країною.

Про це повідомляє офіційний сайт «Батьківщини».

Виступаючи перед земляками, Юлія Тимошенко назвала 2019 рік вирішальним.

Вона заявила, що йде перемагати і пообіцяла, що її команда вже наступного дня після виборів розпочне втілення плану докорінних змін в інтересах українців.

Саме для цього разом із командою найкращих вітчизняних фахівців розроблена стратегія розвитку країни – «Новий курс». Він передбачатиме зміни у всіх сферах життя суспільства.

Юлія Тимошенко запевнила, що головною метою її стратегії є створення умови для життя та роботи кожного українця на рідній землі.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що нова влада спрямує український газ на потреби населення і знизить його вартість для громадян щонайменше вдвічі. Тимошенко продемонструвала платіжки, які їй передали обурені громадяни. Вона повідомила, що вже невдовзі після перемоги на виборах, повернеться на цю саму площу, щоб прозвітувати про зроблене і покаже нові квитанції.

«Коли я це говорю, я точно знаю, що ми це зробимо», – заявила Юлія Тимошенко

Але вирішення тарифної проблеми, за словами голови партії «Батьківщина», є не єдиним із завдань «Нового курсу». Щоб збільшити зарплати і пенсії, потрібний розвиток економіки, насамперед малого і середнього підприємництва. Для цього, зауважила політик, будуть знижені відсотки по кредитах для започаткування нової справи та запроваджена система мікрокредитування.

«Новий курс» також передбачає запровадження іпотечного кредитування без першого внеску та під 3-4% річних, щоб кожна молода сім’я мала можливість придбати житло, збільшення допомоги при народженні дітей та запровадження медичного страхування, щоб гарантувати усім українцям доступне та якісне лікування.

Юлія Тимошенко також сказала, що її найбільшою мрією є встановлення миру, і цей мир буде лише переможним. Лідер «Батьківщини» наголосила, що Крим і Донбас були, є і будуть українськими і обов’язково повернуться до нашої держави.

Підтримати кандидата у президенти Юлію Тимошенко прийшов директор товариства «Корпорація «Агро-Союз» Володимир Хорішко:

«Свідомі аграрії Дніпропетровщини з вами і за вас. Ми віримо у вашу перемогу. Ми віримо у «Новий курс» України. У ваші особі Україна отримає гідного народного президента». На знак пошани він вручив їй ікону Ангела-Охоронця.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила, що вважає 2019 рік вирішальним для України. Політик додала, що кожен день алгоритму її програми «Новий курс» уже виписаний та сформований по днях, тож вона не втратить жодної хвилини – діятиме швидко та сильно.


Реклама

Якщо ви збираєтесь до іноземної країни, вам потрібно потурбуватись про вашу безпеку. Ви можете отримати туристичне страхування у компанії СК Укрфінстрах. Основним напрямком нашої компанії є особисте страхування, яке обумовлено тривалим співробітництвом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 20:54 :40