Новини » Регіони 5 лютого, 2019, 16:16
У Рівному провели черговий Духовний ранок

5 лютого у Рівненській облдержадміністрації відбувся черговий Духовний ранок.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Такий захід проводиться на Рівненщині вже вшосте. Ідею проведення таких зустрічей підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти. Аналогічні заходи уже проходять у Березнівському і Дубровицькому районах. Підтримати таку ініціативу планують на Рокитнівщині та Млинівщині.

«За останній місяць в нашій країні відбулося багато важливих подій. Офіційно утворено Київську митрополію Української православної церкви «Православна церква України». Зараз відбуваються збори православних релігійних громад, де віряни вирішують питання переходу до ПЦУ. Важливо, щоб кожна громада визначалася сама, без стороннього втручання. Завдання ж облдержадміністрації як органу влади – реєстрація статутів церковних громад», – цитує заступницю голови Рівненської ОДА Світлану Богатирчук-Кривко прес-служба РОДА.

Учасники заходу відмітили, що тема відносин церкви і держави відображена в Біблії. Керівник релігійної громади Повного Євангелія «Осанна» (місто Рівне) Володимир Ільчук запропонував зачитати розділи зі Святого письма, де йдеться про дві формації – державу і владу. На його думку, місія церкви – молитися за владу і народ, а також вчити добру. Присутні підтримали твердження, що держава не повинна втручатися в церковні справи. Завдання ж і церкви, і влади – піклуватися про народ. Разом з тим, держава – це закони, рамки та примус. Не можна порушувати закони, не дотримуватися його, якщо комусь не підходить, їх треба виконувати.

Наступний Духовний ранок заплановано на 5 березня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 17:42 :47