Новини » Політика 5 лютого, 2019, 23:30
«Це протест проти вбивств і газових камер», – Ірина Луценко про демарш зі студії «Народ проти»
ZIK
ZIK

Це політика проти насильства, проти вбивства, проти газових камер!

На цьому наголосила представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Глядач програми зауважив, що менше тижня тому Ірина Луценко зі скандалом покинула студію програми «Народ проти», а вже сьогодні знову прийшла на ефір телеканалу ZIK. Отже, чи не переймається політик тим, що її будуть звинувачувати у непослідовності?

«Якщо я прийшла на телеканал, то це означає, що я поважаю думку журналістів, які тут працюють, серйозно ставлюсь до каналу і жодним чином не проявляю непослідовну політику.

Я прийняла запрошення на програму «Народ проти» і була готова до дискусії, до того ж на ефір запросили багато політиків, із якими хотілося б подискутувати, багато журналістів, на питання яких було б цікаво відповісти. Але серед гостей був і Олександр Дубинський, так званий журналіст, який у своєму Facebook зробив неприйнятний заклик», – підкреслила Ірина Луценко.

Політик нагадала, що коментуючи висунення кандидатури Петра Порошенка на участь у президентських виборах під час форуму «Від Крут до Брюсселя», Олександр Дубинський написав, мовляв, усіх цих людей потрібно «травити газом».

«Дубинський спровокував дискусію таким записом, а потів швидко видалив його. Тоді як на форумі було приблизно кілька тисяч українських громадян, серед яких і ветерани АТО, рідні загиблих воїнів, волонтери, митці, художники, лауреати Шевченківської премії, письменники та поети, молодь, колишні в’язні Кремля.

Але Олександр Дубинський дозволив собі таке висловлювання, до того ж зробив це у річницю звільнення концтабору Освенцим. Тому залишити прямий ефір було моєю послідовною позицією – не можна закликати вбивати, я проти таких журналістів. У нас є зовнішній ворог Путін, який щодня вбиває громадян України», – наголосила Ірина Луценко.

Нагадаємо, одразу п’ять гостей програми «Народ проти» покинули студію вже через кілька хвилин після початку випуску. Причина – пропозиція журналіста Олександра Дубинського пустити газ у приміщення, де проходив форум «Від Крут до Брюсселя», яку той опублікував на своїй сторінці у Facebook.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 05:14 :42