Новини » Політика 5 лютого, 2019, 16:04
Супрун атакують люди, які мають 9 квартир, замок і чотири земельні ділянки, – Таран
ZIK
ZIK

Гарна чи погана виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, але вона зробила найважливіше – заблокувала всі корупційні схеми. Адже найбільше її атакували директори інститутів та вищих навчальних закладів. А також голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець та колишній міністр охорони здоров'я України Олег Мусій.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив голова Центру «Ейдос», політолог, кандидат наук з державного управління Віктор Таран.

«Уляна Супрун – це людина, яка приїхала з Північної Америки в Україну напередодні Майдану змінювати цю країну. Також вона є тією людиною, яка відпрацювала волонтером на Майдані. Коли почалася війна, очолила один з найважливіший напрямків – волонтерські загони медиків, які повинні були навчати, як виживати на фронті та рятувати поранених. А також очолила напрямок поставок гуманітарної допомоги», – сказав Таран.

Він розповів, що коли в Україні «зависла» реформа охорони здоров’я, яку заблокувала Богомолець і Мусій, Уляна Супрун прийшла до Гройсмана з командою і запропонувала своє бачення.

«В Супрун було лише два папірці, на яких вона презентувала свою концепцію. І цю ідею підтримав уряд. Після чого розпочалися реформи. Тому гарна вона чи погана, але зроблено найважливіше – заблокували всі умовно корупційні схеми, які стосувалися зловживання коштами, зокрема, від міжнародних донорів. І йдеться про мільярди доларів. Також вона показала, які кошти мають поліклініки та лікарні», – розповів він.

Тому політолог вважає, що проти Супрун зараз триває атака. Адже ця людина перекрила мільярдні схеми, які всіх влаштовували.

«Якщо проаналізувати, хто найбільше блокував ухвалення медреформи, то це були представники Радикальної партії, пані Богомолець та пан Мусій, а також директори інститутів та вищих навчальних закладів, – наприклад, пані Амосова і керівник Інституту серця і «унікальна людина» пан Тудоров», – прокоментував Таран.

Аби не бути голослівним, він розповів, де можна отримати інформацію про статки тих, хто веде активну кампанію проти Супрун.

«Супрун вдарила у найбільші корупційні схеми. Якщо ви зараз відкриєте електронні декларації головних лікарів, що можна перевірити на сайті НАЗК, то виникне багато питань, звідки у них машини, земельні ділянки, квартири. Чому ми забуваємо, що у пані Богомолець, при всій повазі, є дев’ять квартир, замок і чотири земельні ділянки. Це звідки? І це важливо, коли ми говоримо саме в контексті Супрун», – наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я за позовом партії Ляшка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 17:22 :44