Новини » Політика 5 лютого, 2019, 21:04
Сьогодні нація має 25-30% критичного складу, який готовий щось змінювати, – Скоцик
ZIK
ZIK

Чергові вибори, які відбудуться цього року, дадуть по щоці старому політикуму. Люди не будуть голосувати за старих політиків.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів політик Віталій Скоцик.

Пан Скоцик зауважив, що сьогодні читав свіжу статистику соцопитування, за якою 70% населення вважає, що Україна йде не тим шляхом. Він переконаний, що ці люди не будуть голосувати за старих політиків.

«12% кажуть: нехай воно буде так, як є. Так казали, коли обирали Леоніда Кучму на другий термін. Я вважаю, що чергові вибори, які відбудуться цього року, президентські й парламентські, дадуть по щоці старому політикуму», – вважає Віталій Скоцик.

За його словами, теперішня система управління державою призвела до того, що люди готові віддавати голоси за продукти харчування. Водночас політик додав, що сьогодні нація має 25-30% критичного складу, який готовий щось змінювати і вести за собою державу.

«Коли я політикам говорю про те, що люди готові віддати голос за продукти харчування, що вони недоїдають, через це вони хворіють і нація вимирає, бо система охорони здоров'я знищена, вони ж кажуть, що країна наростила виробництво зернових й експорту нашої продукції за кордон. За їхніми словами, достатньо зайти в будь-який магазин і подивитися, скільки молока, хліба й м'яса. Але це фіктивна уява того, що в нас є.

Насправді норма споживання молока й молокопродуктів на рік – 380 кг/л на одну людину, а українець в середньому споживає трошки більше 100 кг/л. Тобто воно ніби і є, але насправді немає. Коли ми гордимося тим, що годуємо світ, то треба розуміти, що світ хитрий і продуктами харчування займаються 5-6 великих транснаціональних компаній, які контролюють цей ринок. Вони свідомо віддають Україні кожного року 1-1,5% сировинних ринків, створюючи у себе додану вартість», – пояснив голова Аграрної партії України.

Нагадаємо, що під час перевірки, проведеної НАЗК, виявлено, що 23 кандидати у президенти «припустилися» помилок при заповненні декларацій. Серед них і Віталій Скоцик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:10 :06