Новини » Регіони 5 лютого, 2019, 14:45
Розвивати ОТГ на Прикарпатті допомагатиме проект «DOBRE»

Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію між ОДА, облрадою і програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить найкращі результати та ефективність» («DOBRE»).

 Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Підписантами документу виступили голова ОДА Олег Гончарук, голова облради Олександр Сич і директор програми «DOBRE» Беррі Рід.

Реалізація п’ятирічного проекту «Добре» на теренах області розпочалася у вересні 2016 року. За цей період 10 об’єднаних територіальних громад, таких як Білоберізька, Верхнянська, Печеніжинська, Старобогородчанська, Більшівцівська, Нижньовербізька, П’ядицька, Дзвиняцька, Ланчинська та Тлумацька отримали не лише фінансову підтримку, але і всебічну підтримку у навчанні, організації роботи, обміні досвідом.

На переконання Беррі Ріда, оскільки багато громад Івано-Франківщини знаходяться у гірських районах, через що зіштовхуються з багатьма перешкодами щодо надання різного роду послуг.

За допомогою програми громадам вдається перетворювати ці перешкоди у переваги, і, таким чином, удосконалювати систему надання адміністративних та соціальних послуг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 13:50 :50