Новини » Економіка 5 лютого, 2019, 20:48
На позиках не виживемо: Скоцик назвав необхідний відсоток інвестицій для зростання економіки
ZIK
ZIK

Ми не виживемо на тому, щоб позичати гроші. У минулому році уряд з Нацбанком позичили майже 10 мільярдів доларів. А прямих інвестицій прийшло тільки 1,5 мільярда. Та щоб економіка зросла хоча б на 1%, прихід інвестицій має бути 3-5%. Тобто це нереальна річ, поки ми не почнемо на чомусь заробляти. На тому, що в нас є. А найбільша цінність України – земля.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK завив Віталій Скоцик, член Аграрної партії України, голова громадського руху "Аграрна платформа Віталія Скоцика".

Віталій Скоцик зазначив, що його особистою «фішкою» є таке гасло: «Земля – наш статок». Зокрема політик вважає, що саме родюча українська земля може принести Україні достаток.

«Ми не виживемо на тому, щоб позичати гроші. У минулому 2018-му році наш уряд із Національним банком всередині країни і ззовні позичили майже 10 мільярдів доларів.

А прямих іноземних інвестицій прийшло тільки 1,5 мільярда. Але щоб економіка зросла хоча б на 1%, прихід інвестицій має бути 3-5%. Тобто це нереальна річ, поки ми не почнемо на чомусь заробляти. На тому, що в нас є», – зауважив політик.

А найбільша цінність України сьогодні, додав Віталій Скоцик, це родюча земля.

«Кожного року світ хоче їсти на 3% більше продуктів харчування, ніж минулого року. А виробляти індустрія може тільки на 1,5% більше. Тому це цілковита нісенітниця продавати сировиною те, що ми виробляємо на наших полях і фермах, віддавати вивчених за кошт держави і платників податків людей в якусь іншу країну, де купили нашу ж сировину, вони там створили додану вартість, але в кінцевому результаті наша держава нічого не має», – підкреслив гість програми.

Віталій Скоцик заявив, що за його підрахунками, якщо Україна не продаватиме сировину, а сама перероблятиме її і буде створювати готовий продукт, то лише за три роки в країні можна створити 2,5 мільйона робочих місць.

«Я справді радий, що наші заробітчан повертають кошти в нашу державу. Але ж яка проста формула: якщо нам від наших людей прийшло 10 мільярдів доларів, то та країна, де працюють наші люди, на цих 10 мільярдах заробила мінімуму 30 мільярдів. А ці гроші мали б бути тут. Тому ми порахували, що якщо ми не продаємо сировину, а будуємо переробні заводи тут, у нашій державі, то за три роки ми створимо 2,5 мільйона робочих місць. Відтак, повернемо людей додому», – розповів політик.

Нагадаємо, інвестиційний банкір Сергій Фурса назвав три головні проблеми, які стримують інвестування в Україну.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:38 :38