Новини » Економіка 5 лютого, 2019, 14:03
Львівські митники викрили махінацію під час розмитнення мікроавтобуса

Працівники Львівської митниці ДФС виявили махінацію з митною вартістю автомобіля.

Про це повідомили в ГУ ДФС Львівщини.

До митного оформлення в режимі «імпорт» вживаного легкового автомобіля «Mercedes-Benz» «Classe V», 2016 року випуску, в один з підрозділів митного оформлення Львівської митниці ДФС декларант подав електронну митну декларацію. Згідно з нею, продавцем транспортного засобу була компанія з Німеччини, отримувачем – мешканець Львівщини, а за фінансове врегулювання питання відповідав житель Чернівців.

Згідно з поданими товаросупровідними документами, а також митною декларацією, заявлена вартість автомобіля становила 16 500 євро, а загальна сума сплачених митних платежів за вказаною митною декларацією – майже 200 тис. грн.

Така вартість автомобіля видалась підозрілою, тож митники скерували запит до митних органів Німеччини. У відповіді значилось, що митне оформлення в режимі «експорту» цього транспортного здійснювалось на підставі рахунку-фактури, за якою вартість авто становить 26 835 євро. Сума несплачених митних платежів, які б мали бути сплачені при ввезенні на митну територію України зазначеного транспортного засобу, становить майже 91 тис. грн.

Отже, мешканець Чернівців з метою ухилення від сплати митних платежів у повному розмірі подав органу доходів і зборів рахунок-фактуру з неправдивими відомостями щодо вартості транспортного засобу. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 02:22 :49