Новини » Політика 5 лютого, 2019, 9:39
Бойко звинуватив владу в «економії» 12 млрд грн на військових пенсіонерах
Юрій Бойко
Юрій Бойко

«Поетапність індексації» дозволила уряду «зекономити» на кожному військовому пенсіонерові більше 2000 гривень на місяць. Іншими словами, «економія» в 2018-2019 рр. на 540 тисячах військових пенсіонерів складе близько 12-13 млрд гривень.

Про це заявив засновник «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко у вівторок, 4 лютого, на зустрічі з військовими пенсіонерами в місті Узин Київської області, інформує сайт політсили.

Політик вважає такі дії уряду неподобством. «Коли з’явилася постанова Кабінету міністрів про збільшення зарплати чинним військовослужбовцям, автоматично мав відбутися перерахунок пенсій військовим пенсіонерам. Але його не було з 2012 року. Що сталося? Уряд постанову не видав, був виданий наказ міністра оборони про збільшення грошового утримання діючим військовим. І внаслідок цієї бюрократичної колізії пенсії військовим пенсіонерам не перерахували», – пояснив Юрій Бойко. Парламентар зазначив, що часткове погашення заборгованості не вирішує проблему в цілому.

«Перше, – має бути ухвалений новий закон щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців, який би виключав можливість маніпуляцій з боку уряду і автоматично, при збільшенні зарплати діючим військовим, відбувався перерахунок військовим пенсіонерам.

Друге, – необхідно повернути скасовані Кабміном надвишки і різного роду виплати, які люди заробили. Це теж має бути усунуто і буде усунуто, ми простежимо за внесенням нового законопроекту.

І третє. Коли говорять, мовляв ми (Кабінет міністрів – ред.) на 25% або на 50%, підвищимо «по частинах», то згідно із законом це мали зробити одразу», – висловив переконання Юрій Бойко.

Політик зазначив, що військові пенсіонери звернулися до судів, аби відновити справедливість, а «Опозиційна платформа – За життя» їм у цьому допомагатиме. «Я впевнений, що ця боротьба увінчається успіхом», – підкреслив Юрій Бойко.

Напередодні 17 січня політрада «Опозиційної платформи – За життя» підтримала Юрія Бойка кандидатом у президенти України, а 22 січня його було зареєстровано у Центральній виборчій комісії. Що відомо про перших 13 зареєстрованих кандидатів у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 08:55 :14