Новини » Політика 4 лютого, 2019, 21:35
Вибір простий: або олігархи, або рух уперед, – нардеп про вибори Президента
ZIK
ZIK

Головний світоглядний вибір громадян 31 березня полягатиме в тому, що вони або виберуть людину, яка залежить від олігархів, або ту, яка поведе країну вперед!

На цьому наголосив народний депутат України Роман Семенуха в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат вважає маніпуляцією тезу про те, що є лише два спроможних кандидати на президентських виборах.

«Ці два «спроможних» кандидати 40 років на двох керують цією державою. Один був Президентом, двічі міністром закордонних справ, міністром економіки, секретарем РНБО. Другий кандидат була двічі прем’єр-міністром та віце-прем’єром. І виникає питання, яка ще влада їм потрібна?

Порошенко й Тимошенко на двох керували державою фактично 40 років, за їхнього володарювання ця країна стала найбіднішою в Європі. І в чому тоді їхня спроможність?» – зауважив Семенуха.

Очевидно, припускає політик, ці два кандидати уже нічого не зможуть зробити для країни.

«Я допускаю, що вони освічені розумні люди, але жодного розвитку для цієї країни вони не запропонували. Тому, я вважаю, природно, що сьогодні з’являється так багато кандидатів, хоч є і чимало технічних. Головне, що є вибір, над яким потрібно замислитися. До того ж більш як 40% громадян ще не визначилися, адже розуміють важливість питання», – підкреслив народний депутат.

Він також пояснив, як для себе умовно поділяє всіх кандидатів у президенти на дві великі групи.

«Усіх кандидатів я ділю на дві групи. Перша – ті, хто афільовані або прямо пов’язані з 7-10 олігархічними сім’ями, які вже 20 років керують Україною. Друга група – незначна кількість політиків, які не залежать від них.

І саме в цьому полягає головний, світоглядний вибір, а все решта, на мою думку, просто імітація процесу виборів. Або ми виберемо людину, яка залежить від олігархів, або ту, яка поведе країну вперед!» – наголосив Роман Семенуха.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України завершила приймати документи від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

За весь період подання документів виявили бажання стати кандидатами на пост Президента України 89 осіб. Із них 17 – в останній день подання документів.

Читайте більше новин про: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 07:41 :24