Новини » Суспільство 4 лютого, 2019, 15:57
В Україні видали «Білу книгу» – збірник фейків російської пропаганди

12 лютого Міністерство інформаційної політики представить «Білу книгу спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018 років».

Як йдеться в анонсі, «Біла книга» – це збірник фейків російської пропаганди, спрямованих на підрив територіальної цілісності України та її дискредитацію на міжнародній арені.

Вона структурована у вигляді набору «серіалів» (наративів) з декількома «сезонами» (піднаративами) в кожному, які показують послідовне використання одних і тих самих тем російськими пропагандистами протягом 2014-2018 років, – повідомляє Медіаосвіта.

У «Білій книзі» авторський колектив Міністерства показав, які теми найбільш часто використовувалися в інформаційних атаках на Україну, яким чином вони розгорталися та якими каналами поширювалася дезінформація.

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, який презентуватиме дослідження, пише: «Фейки і брехню вигадали не вчора і не в Кремлі. Однак тільки кремлівська верхівка збудували багатомільярдну індустрію продукування брехні, яку ми називаємо «Кремлівуд». Якщо Голівуд – це «фабрика мрій», то Кремлівуд – це фабрика брехні. Ми проаналізували роботу цієї фабрики та вмістили її результати в одній «хрестоматії».

Презентація відбудеться 12 лютого о 10:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького 8/61 (Київ). Зареєструватися на подію можна тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:11 :59