live
Новини » Львів

У Львові на карантин закрили одну школу, про масовість наразі не йдеться

У Львові у зв’язку із зростаннями захворюваності учнів у початковій школі № 53 прийняли рішення призупинити на тиждень там навчання. Водночас, про масове закриття шкіл на карантин у місті поки не йдеться – навчальний процес призупинятимуть у тих навчальних закладах, де хворітимуть понад 20% учнів.

Про це повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

«Управління освіти щоденно моніторить ситуацію із відвідуваністю шкіл Львова, а також ДНЗ. Про запровадження карантинних заходів у всіх навчальних закладах міста поки що не йдеться, оскільки епідпоріг ми ще не перетнули. Однак дуже важливо є перервати ланцюжок захворюваності. Тому, відповідно до інформації навчальних закладів, навчальний процес буде призупинятись у тих школах, де 20 і більше відсотків дітей відсутні з причин захворювання на ГРВІ», – прокоментувала директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Відтак, у зв’язку із зростаннями динаміки захворювання учнів, у п’ятницю було прийнято рішення призупинити з 4 лютого 2019 року по 8 лютого освітній процес у початковій школі № 53.

Нагадаємо, на Закарпатті грип і ГРВІ перевищили епідпоріг у шість разів. В Івано-Франківську в школах та дитсадках з 4 лютого оголосили карантин через грип та ГРВІ.Loading...
Loading...
Loading...