Новини » Політика 4 лютого, 2019, 12:03
У БПП заявляють: «Батьківщина» розпочала кампанію із підкупу виборців

Представники партії «Батьківщина» розпочали кампанію із підкупу виборців – сигнали про це надходять майже з усіх областей України.

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП у ВРУ Артур Герасимов.

Голова парламентської фракції БПП переконаний, що не меншою загрозою, аніж зовнішня агресія, для України є «манівці популізму» від більшості кандидатів на президентський пост: «Але всі знають, де буває безкоштовний сир і до чого це призводить».

Артур Герасимов зазначив, що країна ввійшла у передвиборчу кампанію та застеріг колег-парламентарів, щоб ВРУ не перетворилася виключно на трибуну із виборчої агітації.

Нардеп також повідомив, що із багатьох регіонів України надходить інформація про підкуп виборців представниками «Батьківщини».

«Останнім часом іде багато сигналів майже з усіх областей України, що представники партії «Батьківщина», яку очолює кандидат у президенти Юлія Тимошенко, розпочали кампанію із підкупу виборців і збору персональних даних. Хотів би нагадати для рядових виконавців, чим закінчуються подібні ініціативи їхньої лідерки», – заявив голова фракції БПП та нагадав про випадок на Одещині, де активістку «Батьківщини» засудили на 5,5 року за підкуп виборців під час виборів до ОТГ.

Юлія Тимошенко натомість заявила, що «Батьківщина» «такими речами не займається».

Під час засідання Погоджувальної ради Юлія Тимошенко заявила, що чинний Президент України, як це випливає із його декларації, за рік збільшив свої доходи у 82 рази, і з огляду на це вона звернеться до Національного агентства з питань запобігання корупції: «Я зараз офіційно, публічно і звернусь письмово до НАЗК, які зобов’язані скласти протокол про корупцію, коли високопосадова особа, користуючись своїми правами, своїми владними повноваженнями, реально заробляє на країні нечесні гроші».

Окрім того, Юлія Тимошенко повідомила, що адресує міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову дві заяви щодо розслідувань виборчих порушень. Так, в одній із них ітиметься про підкуп виборців штабом Петра Порошенка, який очолює його соратник Березенко. В іншій – про маніпуляції із реєстром виборців, зокрема, про наявність у ньому «мертвих душ».

Читайте також: Тимошенко так і не змогла відповісти на незручне питання ведучого CNN

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України завершила приймати документи від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Наразі на виборах Президента України 31 березня вже зареєстровано 28 кандидатів.

Читайте також: Тимошенко не проходить у другий тур виборів Президента, – соцопитування

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 07:47 :40