Новини » Суспільство 4 лютого, 2019, 21:50
Телебачення зникне за п’ять років, – тележурналіст Дмитро Гордон
ZIK
ZIK

Телебачення зникне. Я думаю, ми це побачимо через 5 років. Може і раніше. Адже в ньому немає жодної потреби. Сьогодні провідні блогери стають уособленням суспільної думки.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гордон.

Відповідаючи на питання глядача, як провести деолігархізацію українських ЗМІ, Дмитро Гордон зазначив, що сьогодні не просто більшість, а всі українські телеканали належать олігархам.

Щодо інтернет-ресурсів, додав Гордон, то переважна більшість також належить олігархам. Єдиною «білою плямою» журналіст назвав видання «Гордон», яке належить особисто йому.

«Я олігархом не є, але фінансував його з власних коштів на початку роботи. Це справді одне з небагатьох видань, яке є незалежним і яке відстоює журналістські стандарти», – розповів Гордон.

Щодо телебачення, журналіст прогнозує, що за декілька років воно перестане існувати.

«Телебачення зникне. Я думаю, ми це побачимо через 5 років. Може й раніше. Адже в ньому немає жодної потреби. Сьогодні провідні блогери стають уособленням суспільної думки.

Тому навіщо дивитися телеканали, які здебільшого брешуть, навіщо чекати конкретного часу, коли вийде певна програма, якщо можна подивитися її на YouTube», – зауважив Дмитро Гордон.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон заявив, що він не Карабас-Барабас, щоб мати свого кандидата на виборах. Також журналіст підкреслив що він не знає, хто саме стане Президентом України після виборів у березні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 13:05 :07