Новини » Політика 4 лютого, 2019, 19:38
Прикро, що через чотири роки після Революції Гідності, люди, які відстоюють курс до ЄС і НАТО, потребують захисту, – Оксана Юринець
Оксана Юринець. Фото: Микола Тис/ZIK
Оксана Юринець. Фото: Микола Тис/ZIK

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Юринець каже, що не думала, що прагнення євроатлантичної інтеграції України може стати загрозою через чотири роки після Революції Гідності, а людина, яка відстоює рух України до членства в ЄС та НАТО, потребуватиме захисту.

Про це написала народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Юринець на своїй сторінці у Facebook, коментуючи побиття громадської активістки у Львові, яка проводила збір підписів за вступ України до НАТО та Євросоюзу, передає прес-служба БПП.

«Саме так, а не інакше розцінюю ситуацію, що сталась днями у Львові з дівчиною-волонтеркою, якій «дісталося» за прохання поставити підпис під зверненням щодо необхідності вступу України у НАТО та ЄС. Чоловік з явно схибленими політичними фантазіями, який власне і «прикладався руками» до студентки порозказував таких речей, що уява автоматично змальовувала якогось кремезного тирана, але аж ніяк не тендітну молоду людину», – написала Оксана Юринець.

Депутат також нагадала, що на Революцію Гідності, українці вийшли саме через відмову тодішнього керівництва країни від курсу на Європейську інтеграцію.

«Людям, які вийшли за правду, свободу, європейські цінності, деякі суди намагалися білими нитками пришити будь-що, аби зламати», – зазначила народний депутат.

Прикро, написала Оксана Юринець, що у 2019-му році, на порозі голосування Верховною Радою змін до Конституції щодо закріплення курсу нашої держави на НАТО та ЄС є люди, які розмінюють це питання на власні політичні амбіції.

«Яким ця тема неприємна і не близька. Які готові навіть жінку образити лиш би мати з чим потім повиступати у соціальних мережах. Вкотре за останні дні повторюся: НАТО і ЄС – це не про президентські вибори. НАТО і ЄС – це не на короткий період. Євроатлантична інтеграція України – це на довге майбутнє. Це про безпеку, цінності і розвинуту економіку. Де немає місця таким от історіям!», – наголосила Оксана Юринець.

Нагадаємо, волонтер та громадський діяч Ярина разом з друзями ходила по домівках, збирала підписи за вступ України у НАТО та Європейський Союз. В одній з осель на дівчину напав кремезний чоловік, який принизив її та намагався відібрати у дівчини бланки. У свою чергу, львів’янин Роман Кравець, до оселі якого прийшла дівчина, стверджує, що волонтерка «не представилась, не показала жодного посвідчення і навіть не мала бейджика». Тому чоловік викликав поліцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 04:10 :13