live
Новини » Регіони

Подружжя рівнян у обмін на сувенірні купюри віддало шахраям усі заощадження

Жертвами шахраїв стало подружжя мешканців Рівного – 86-річнй чоловік та його 91-річна дружина. Вони повірили у легенду про заміну гривневих купюр.

Як повідомили власкору IA ZIK у відділі комунікації поліції Рівненщини, на стаціонарний телефон пенсіонерів надійшов дзвінок від невідомої жінки, яка представилась працівником пенсійного фонду. Додзвонювачка сповістила, що потрібно прийти до них зі всіма грішми, адже планується вилучення певних гривневих купюр із обігу, відтак потрібно їх замінити. Люди похилого віку у розпачі повідомили, що не можуть прийти через кволість. Але «турботлива» жінка запевнила, що прийде сама. Невдовзі вона та невідомий чоловік стояли на порозі квартири.

Подружжя винесло для перепису номерних знаків усі заощадження – 26700 гривень. Доки здійснювався перепис, невідомі замінили справжні банкноти на сувенірні із надписом: «Це не гроші. Це прикол». Однак, потерпілі побачили це тільки тоді, коли прийшли до банку обміняти гроші на валюту.

У рамках кримінального провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) поліцейські встановлюють осіб, причетних до зухвалого злочину.

Чоловік та жінка характерної етнічної ознаки. На вигляд їм 30-40 років, мають чорне волосся.

Loading...